Kies Air

Kies Air 2.3.309023

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Zarządzaj swoim Samsungiem z komputera

Pobieranie Kies Air nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w Android > Narzedzia > Eksploratory Plików.Kies Air to darmowy program służący do synchronizacji smartfonów Samsung z komputerem. Dzięki niemu połączysz się z telefonem za pomocą WiFi... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Mozliwość łatwego kopiowania plików pomiędzy urządzeniami
  • Opcja pisania esemsów przez przeglądarkę

Wady

  • Działa tylko na niektórych telefonach Samsung
  • Komputer i telefon muszą być podłączone do tej samej sieci WiFi

Niezły
6

Pobieranie Kies Air nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w Android > Narzedzia > Eksploratory Plików.

Kies Air to darmowy program służący do synchronizacji smartfonów Samsung z komputerem. Dzięki niemu połączysz się z telefonem za pomocą WiFi i będziesz mógł zarządzać jego zawartością przy pomocy przeglądarki internetowej.

Jak uruchomić Kies Air?

Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie, otwórz ją. Następnie uruchom komputer i przeglądarkę internetową. W pole adresu wpisz adres podany przez Kies Air - zamiast typowego adresu WWW jest to ciąg cyfr. Po jego wpisaniu i potwierdzeniu komputer połączy się z Twoim Samsungiem. Uwaga: żeby połączyć komputer ze smartfonem, muszą one być podłączone do tej samej sieci WiFi!

Jeśli uda Ci się połączyć oba urządzenia, możesz zacząć kopiować pliki pomiędzy komputerem, a telefonem. Jeśli w pamięci swojego Samsunga masz jakąś muzykę, możesz śmiało odsłuchać ją w przeglądarce. Podobnie jest z esemesami, które możesz spokojnie przeglądać, usuwać, a nawet pisać nowe wiadomości!

Kies Air to bardzo dobre narzędzie, niestety nie pracuje ze wszystkimi modelami telefonów Samsung. Jeśli szukacie bardziej uniwersalnego narzędzia, to polecam AirDroid.

Najczęściej pobierane Zakupy na android

Opinie użytkowników o Kies Air

Sponsorowany×