Kies Air

Kies Air 2.3.309023

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Zarządzaj swoim Samsungiem z komputera

Zalety

  • Mozliwość łatwego kopiowania plików pomiędzy urządzeniami
  • Opcja pisania esemsów przez przeglądarkę

Wady

  • Działa tylko na niektórych telefonach Samsung
  • Komputer i telefon muszą być podłączone do tej samej sieci WiFi

Niezły
6

Pobieranie Kies Air nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w Android > Narzedzia > Eksploratory Plików.

Kies Air to darmowy program służący do synchronizacji smartfonów Samsung z komputerem. Dzięki niemu połączysz się z telefonem za pomocą WiFi i będziesz mógł zarządzać jego zawartością przy pomocy przeglądarki internetowej.

Jak uruchomić Kies Air?

Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie, otwórz ją. Następnie uruchom komputer i przeglądarkę internetową. W pole adresu wpisz adres podany przez Kies Air - zamiast typowego adresu WWW jest to ciąg cyfr. Po jego wpisaniu i potwierdzeniu komputer połączy się z Twoim Samsungiem. Uwaga: żeby połączyć komputer ze smartfonem, muszą one być podłączone do tej samej sieci WiFi!

Jeśli uda Ci się połączyć oba urządzenia, możesz zacząć kopiować pliki pomiędzy komputerem, a telefonem. Jeśli w pamięci swojego Samsunga masz jakąś muzykę, możesz śmiało odsłuchać ją w przeglądarce. Podobnie jest z esemesami, które możesz spokojnie przeglądać, usuwać, a nawet pisać nowe wiadomości!

Kies Air to bardzo dobre narzędzie, niestety nie pracuje ze wszystkimi modelami telefonów Samsung. Jeśli szukacie bardziej uniwersalnego narzędzia, to polecam AirDroid.

Opinie użytkowników o Kies Air

Sponsorowany×